Karnisze elektryczne i tradycyjne

Jeśli chcemy mieć w domu czy pomieszczeniu biurowym zasłony lub firany, to musimy również pomyśleć o systemach mocujących do nich. Odpowiednio dobrane karnisze umożliwiają stworzenie chroniącej przed nadmiernym nasłonecznieniem osłony i będą stanowić przepiękną oprawę okna. Różnorodne opcje dostępne obecnie na rynku pozwalają zaprojektować systemy statyczne lub ruchome.

Wśród bogatej oferty produktowej coraz większą popularnością cieszą się listwy elektryczne. Tego typu systemy stwarzają szereg możliwości zarówno w domach prywatnych, jak i placówkach usługowych czy firmach. Sterowane automatycznie lub ręcznie karnisze elektryczne zapewniają wygodę użytkowania. Dzięki nim można w prosty sposób zasłonić okno czy przegrodzić pomieszczenie.

Studio Aromi oferuje swoim Klientom innowacyjne produkty wysokiej jakości - zarówno te klasyczne, jak i wyposażone w niezwykle cichy, praktycznie niewidoczny napęd elektryczny - z serii Somfy, Zegar i Interstil. Te nowoczesne listwy mogą posiadać sterowanie ręczne lub automatyczne. Każdy produkt jest prosty w obsłudze i montażu.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą kolekcją systemów mocujących!

Różnorodność karniszy i systemów mocowań pozwalają nam na wykonanie dekoracji w opcji ruchomej i statycznej z pełną ich dekoracyjnością oraz funkcjonalnością. W naszej ofercie znajdą Państwo również karnisze z napędem elektrycznym.

Somfy - wysokiej klasy produkt charakteryzujący się niezawodnością, prostotą obsługi oraz nowoczesnym i unikalnym designem, który doskonale pasuje do najbardziej wyrafinowanych wnętrz. System karniszy elektrycznych Somfy idealnie połączył w sobie następujące cechy:

- Obsługa w technologii radiowej;
- Kompatybilność z systemami automatyki;
- Wbudowany zasilacz;
- Możliwość ręcznego sterowania;
- Funkcja Touch-Motion (obsługa bez przycisków);
- Łatwy montaż (plug & use);

Rzecz jasna lista przydatnych funkcji tego systemu jest zdacydowanie dłuższa. Natomiast najlepszym potwierdzeniem niewiarygodnie inteligentnego rozwiązania w dziedzinie karniszy elektrycznych, jakim jest system Somfy, jest jego popularność na polskim rynku.

KATALOGI