O firmie

Nasza firma swoje usługi świadczy od roku 2004. Przez ten czas zyskaliśmy wielu zadowolonych Klientów, dla których wykonaliśmy liczne projekty aranżacji okiennych. Na swoim koncie mamy zlecenia od osób prywatnych, jak i od właścicieli hoteli oraz pensjonatów. Posiadamy zatem duże doświadczenie i kompleksową wiedzę na temat obowiązujących trendów i dostępnych rozwiązań, którą chętnie dzielimy się z naszymi Klientami, pomagając w stworzeniu aranżacji, która idealnie odpowie na ich potrzeby.

Coś więcej, niż ozdoba okna

Dobrze wiemy, jakie znaczenie ma dobrze zaprojektowana dekoracja okienna. To nie tylko element cieszący oko – odpowiednio dobrana, podkreśla charakter danego pomieszczenia, akcentuje jego zalety i tuszuje wady. Wybrane tkaniny i zastosowane rozwiązania nie tylko znakomicie komponują się z resztą wnętrza, ale potrafią też powiedzieć nam wiele o mieszkających tam ludziach oraz ich gustach i upodobaniach. Chociaż nasze wybory często są podyktowane obowiązującymi trendami, nie zmienia to faktu, że nasz dom odzwierciedla naszą osobowość, a każda taka decyzja może się do tego przyczynić.

Na życzenie naszych Klientów nasze studio dekoracji okiennych wykonuje firany, zasłony, lambrekiny, rolety rzymskie oraz austriackie, żaluzje panelowe i plisowane, oraz wiele innych ozdób i opraw okiennych. Wszystkie z nich są projektowane i szyte pod wymiar. Zajmujemy się również szyciem dekoracyjnych tekstyliów: narzut, poduszek, wałków, bielizny pościelowej oraz stołowej. Oferujemy szeroki wybór tkanin, zróżnicowanych pod względem koloru, wzoru, stopnia zaciemnienia, splotu czy struktury. W odpowiedzi na potrzeby właścicieli hotelów i pensjonatów w naszej ofercie dostępne są również materiały trudnopalne i zaciemniające typu blackout. Tak duża możliwość wyboru umożliwia nam znalezienie idealnego rozwiązania do każdego aranżowanego pomieszczenia.

Jak wygląda proces realizacji zamówienia w naszej firmie?

Masowa produkcja? Nie u nas. Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny i kompleksowy. Jesteśmy na miejscu od samego początku, pilnując, by projekt został wykonany tak, aby jak najlepiej odpowiadał oczekiwaniom naszych Klienów. Po poznaniu wymagań wykonujemy dokładne pomiary aranżowanych okien. Następnym krokiem jest wykonanie projektu. Powstaje on na podstawie przekazanych nam przez Klientów informacji i życzeń; uwzględnione są w nim również inne czynniki i wymagania aranżowanego wnętrza. Nie korzystamy z gotowych produktów – pracujemy na wzornikach tkanin. Każda z zamówionych dekoracji jest szyta na miarę dopiero po zatwierdzeniu projektu przez Klienta. Na każdym kroku służymy fachowymi poradami i wsparciem. Nasza praca kończy się dopiero w momencie, kiedy wykonane zasłony, firanki, rolety i inne dekoracje okienne zostaną powieszone w miejscu docelowym.

Uzupełnieniem naszej oferty jest sklep, w asortymencie którego znaleźć można piękne poduszki dekoracyjne oraz kolekcję wysokiej jakości dywanów od firmy Carpet Decor. Dzięki tej ofercie pomagamy kompleksowo zaaranżować każde pomieszczenie.