Dywany Carpet Decor

 

Produkty marki Fargotex Group to niezwykłe ozdoby i dekoracje wnętrz, wykonane z wysokogatunkowych materiałów, z zastosowaniem zarówno tradycyjnych, jak i najnowszych technologii. Dywany wełniane Carpet Decor, ręcznie produkowane w Indiach, to ekskluzywne dekoracje wnętrz. W katalogu produktów oznaczonych etykietą “Magic Home” znajdzie się z kolei zbiór wykładzin łatwoczyszczących, pokrytych specjalną powłoką, która chroni przed plamami i zabrudzeniami oraz ułatwia ich szybkie usunięcie.

Carpet Decor Handmade Collection

Ta wspaniała kolekcja dywanów wykonywanych ręcznie dzieli się na dwie kategorie: linię PURE NATURE, która powstała z wykorzystaniem jedynie naturalnych surowców, oraz linię GLAMOUR, w której dominują eleganckie rozwiązania w stylu nowojorskim. Swoją wysoką jakość i unikatowe wzory zawdzięczają procesowi produkcji, który odbywa się w Indiach. Do ich wykonania wykorzystano włókna wełniane, bawełniane oraz wiskozowe, które sprawiają, że runo jest niezwykle przyjemne w dotyku. Najczęstsze wymiary wariantów prostokątnych to 160x230 cm i 200x230 cm. W ofercie są też wersje okrągłe o średnicy 200 lub 250 cm.

Carpet Decor Stone Collection by Maciej Zień

Projekty dywanów w tej kolekcji stworzone zostały przez Macieja Zienia, a inspiracją do nich była różnorodność tekstur, form i rodzajów skał naturalnych: piaskowca czy marmuru. W katalogu spotkamy też wzory nawiązujące do podłoży betonowych, a także elementy zdobione motywem skarabeusza. Dywany w tej kolekcji wykonano z wiskozy lub z połączenia poliestru i bawełny. Na szczególną uwagę zasługują ich kolorystyka oraz tekstura – w produkcji starano się nawiązać do wyjątkowych właściwości skał.

  

Carpet Decor Magic Home Collection

Tworząc linię dywanów łatwoczyszczących w technologii Easy Clean skupiono się na ich bezproblemowym utrzymaniu. Wykonane są z poliestru i bawełny, a włókna te pokryto apreturą, która utrudnia wchłanianie się zabrudzeń. Ich funkcjonalność podkreślona jest też poprzez wykorzystanie podkładki antypoślizgowej oraz właściwości pozwalające na pranie ich w pralce. Te cechy, w połączeniu z bogactwem wzorów i kolorów, modnym designem oraz różnorodnymi rozmiarami, sprawiają, że produkty z linii Magic Home Collection będą propozycją idealną do każdego wnętrza.

Oferta Magic Home

Oferta Stone Collection

Oferta Handmade

Oferta Art Deco Collection

 Oferta Magic Home Print

 
Zapraszamy do naszego sklepu
                         


<a href="/

">