Tapety ścienne

Branża architektoniczna oferuje obecnie wiele ciekawych rozwiązań dekoracyjnych. W trakcie projektowania wnętrz warto zastanowić się chwilę nad techniką pokrycia ścian. Oprócz farb można bowiem wykorzystać do aranżacji nowoczesne tapety, które nie tylko ocieplą wnętrze, ale również wygłuszą pomieszczenie i zakryją ewentualne mankamenty tynku. Szeroki wybór dostępnych na rynku wzorów - w kwiaty, w pasy, w kolorowe printy, w motywy zwierzęce - pozwalają osiągnąć efekty, które ciężko byłoby stworzyć przy pomocy innych technik.

Studio Aromi poleca Państwu nowoczesne kolekcje tapet, które nadadzą każdemu pomieszczeniu oryginalnego charakteru. Stylowe projekty z serii TEXTURE STORIES, ATELIER, VENISE, Christian Fischbacher, Texam METALSILK, SOHO, ECO CHIC znajdą uznanie w oczach tych, którzy poszukują subtelnych, lecz jednocześnie zachwycających swoją prostotą dekoracji. Bogata paleta kolorystyczna pozwoli na dobranie współgrającego z resztą wnętrz produktu. Wyrafinowane kwiatowe desenie, dyskretne pasy o różnych szerokościach, stylowe tłoczenia - wybór wzorów jest tak duży, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

ZIMMER+RHODE

 

Sześć niepowtarzalnych kolekcji okładzin ściennych - tapet : EDITION , ADVENTURES , TREASURE , SIGNATURE , HERITAGE oraz IDENTIT

 

EDITION powraca do swoich twórczych korzeni: koloru, materiału i procesu produkcji. W abstrakcyjnym stylu ekspresjonistycznym kolekcja eksperymentuje z kolorowymi polami, zastosowaniem koloru, mieszaniem materiałów i różnymi różnymi technikami warstwowania.

ADVENTURES, kolekcja tapet, świętuje każdy aspekt swojego imiennika. Właśnie dlatego wyruszamy w ekscytującą podróż dookoła świata w poszukiwaniu miejsc, które zainspirowały nasze tapety.

Treasure jest inspirowana wspaniałą różnorodnością tekstur, kolorów i form występujących w naturze, a następnie interpretowane w wyobraźni.

Dzięki kolekcji tapet Signature Zimmer + Rohde nadaje charakterystyczny akcent swoim eleganckim stylem.

Heritage łączy w sobie metaliczne akcenty kolorystyczne, strukturyzowane powierzchnie i inspirację malarstwem abstrakcyjnym, wykorzystując wysokiej jakości druk cyfrowy, tradycyjny kunszt i wykwintne materiały.

Nowa kolekcja oklein ściennych IDENTITY od Zimmer + Rohde opiera się na eleganckim powrocie z efektownymi efektami